Nazwa firmy:
AP Szczepaniak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.kom.
Architekt IARP:
Artur Szczepaniak
Numer członkowski:
DS-0694
Architekt IARP:
Paweł Szczepaniak
Numer członkowski:
DS-0693
Email:
Miasto:
Wrocław
Adres:
Pogodna 19
Kod pocztowy:
53-022
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
wrocławski
Telefon (1):
713607488
Telefon (2):
713607499
Strona www:
http://www.apsz.com.pl

Twoja strona na archibook: archibook.eu/Artur_Szczepaniak

Opis działalności:

Firma działa nieprzerwanie od 1999roku. Dorobek firmy obejmuje projekty, ekspertyzy i opracowania projektów branżowych m.in. w sektorze budownictwa mieszkaniowego ( wielorodzinnego ), handlu (hipermarkety), użyteczności publicznej (biurowe i hotelowe), usługach komercyjnych i innych sektorach.
Profesjonalna kadra, wysokokwalifikowani specjaliści, międzynarodowe standardy pracy oraz doskonała znajomość lokalnych uwarunkowań inwestycyjnych to nasze atuty zapewniające bezpieczeństwo i powodzenie powierzonych nam projektów.Wśród naszych dotychczasowych Klientów znalazły się wiodące polskie i zagraniczne firmy z sektora deweloperskiego i sieciowego handlu wielkopowierzchniowego oraz wiele innych firm o krajowym, regionalnym i lokalnym zasięgu działania.
Oferujemy sporządzanie kompleksowych projektów budowlanych, przetargowych i wykonawczych, projektów branżowych i technologicznych, jak również wszechstronną obsługę na etapie pozyskiwania wymaganych uzgodnień i pozwoleń.
Zapewniamy sprawną koordynację naszych kadr inżynierskich we współpracy z projektantami i innymi służbami inwestorskimi.
Naszą misją jest kompleksowa obsługa wszystkich etapów projektowania inwestycji budowlanych. Od początku do końca prac projektowych otrzymają Państwo usługi najwyższej jakości.
Elastyczna oferta zawsze jest idealnie dopasowana do potrzeb i możliwości współczesnego inwestora. W tym celu korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania na każdym etapie przygotowania dokumentacji.

(Wpis dodany przez architekta IARP o numerze członkowskim DS-0693)