ArchiBook – wyszukiwarka architektów IARP. Przeglądaj » Klient Architekta – poradnik inwestora. Jak wyrazić swoje oczekiwania wobec architekta? Zobacz » Oprogramowanie – jaki program architektoniczny będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź » ArchiLegis – newsletter legislacyjny Komisji ds. Legislacji IARP i Warsztatu Architekta. Czytaj » Mediateka – baza literatury, filmów, programów i blogów architektonicznych. Poznawaj »

News

 
Baza norm dostępnych dla Architektów IARP 2019-03-15

W celu przeglądania listy norm należy kliknąć w linki poniżej.Korzystanie z listy nie wymaga zalogowania i jest dostępne dla każdego.

Czytaj więcej...

Baza Norm 2019-03-07

Krajowa Rada Izby Architektów RP zawarła umowę z Polskim Komitetem Normalizacyjnym na dostęp dla wszystkich Architektów IARP do bazy norm.

Czytaj więcej...

ArchiLegis #48 2018-09-28

Wysłano 48. numer newslettera legislacyjnego ArchiLegis. Zapraszamy do lektury! 

Czytaj więcej...

System informacji prawnej Legalis 2018-09-06

Krajowa Rada Izby Architektów RP, realizując obietnice złożone na czerwcowym Zjeździe Krajowym IARP i w przekonaniu, iż celemnaszego działania jest zapewnienie właściwego wykonywania zawodu architekta przez swoich członków, wdraża wraz z firmą C.H.BECK, pilotażowy program dostępu członków Izby Architektów RP, do systemu informacji prawnej LEGALIS. Zapewniamy możliwość jednoczesnego dostępu do systemu 100 użytkowników.

Czytaj więcej...

Ankieta 2018-06-13

Drodzy czytelnicy, w trosce o rozwój portalu WarsztatArchitekta.pl, prosimy o udział w ANKIECIE i odpowiedzenie na kilka pytań, które pozwolą nam w wyznaczeniu kolejnych celów działań redakcji. >> KLIK << Z góry dziękujemy za odpowiedzi!

Czytaj więcej...