E-mail nie wyświetla się prawidłowo? Obejrzyj go w przeglądarce.
WarsztatNewsletter portalu WarsztatArchitekta.pl | Październik 2012

Szanowni Państwo,


Zapraszamy do korzystania z zasobów serwisu internetowego WarsztatArchitekta.pl, który od 15 września do 15 listopada b.r. znajduje się w okresie testowym. Zawartość portalu została przygotowana z myślą o bieżącym dostarczaniu informacji niezbędnych w pracy Architekta IARP.

Dziś chcielibyśmy zwrócić uwagę na trzy nowe i jedną spośród istniejących i uzupełnianych pozycji portalu:

ArchiBook to nowa baza danych i wyszukiwarka Architektów IARP.

Uwzględnia region zamieszkania, charakter prowadzonej działalności, pełną listę danych teleadresowych oraz mini-portfolio wybranych projektów oraz realizacji. Dobór i edycja materiałów powierzona została Państwu – każdy może zredagować własną wizytówkę.

ArchiBook

Szkolenia
: będziemy tu zamieszczać harmonogramy oraz materiały ze szkoleń otrzymane z Izb Okręgowych, posiadamy już dziś elektroniczne materiały ze szkoleń już przeprowadzonych, a w najbliższych planach – transmisje on-line!


Szkolenia


Prawo: cotygodniowy przegląd Dziennika Ustaw, który monitorowany jest od początku września.


Prawo


Procedury urzędowe: zakładka w Vademecum Architekta – stale uzupełniana lista linków do aktywnych druków z urzędów w miastach wojewódzkich. W dalszej kolejności planowany jest przegląd urzędów w miastach powiatowych. Załączona mapka ułatwi odnalezienie właściwego regionu kraju.


Vademecum


Warsztat Architekta powstał, by pomagać architektom i dostarczać niezbędnych do pracy informacji. Informacji zgromadzonych w jednym miejscu i przedstawionych w czytelny sposób. Ich wartość ocenicie sami.

Wszelkie dane gromadzone przez Redakcję lub kierowane poprzez linki sprawdzane są pod względem aktualności i przydatności w pracy architekta.
Szczegółowy wykaz poszczególnych pozycji znajdziecie Państwo pod hasłem Mapa strony a dla oczekujących omówienia poszczególnych pozycji przygotowaliśmy „Leksykon Warsztatu”.

Zachęcamy też do obejrzenia spotu reklamowego poświęconego naszemu Portalowi - zobacz!

Liczymy bardzo na aktywny udział Państwa, Architektów IARP, w podnoszeniu jakości: formy i zawartości Portalu. Dlatego tak cenne są dla nas wszelkie uwagi kierowane do Redakcji.


Redakcja Portalu WarsztatArchitekta.plWiadomość wysłana w porozumieniu z Krajową Radę Izby Architektów RP.
wa