Nazwa firmy:
MARCIN KAMIŃSKI BARTOSZ BOJAROWICZ ARCHITEKCI S.C.
Architekt IARP:
Bartosz Bojarowicz
Numer członkowski:
SW-0137
Architekt IARP:
Marcin Kamiński
Numer członkowski:
SW-138
Email:
Miasto:
Kielce
Adres:
ul. Niska 5/21
Kod pocztowy:
25-317
Województwo:
świętokrzyskie
Powiat:
Kielce
Telefon (1):
+48 41 34 15 245 (tel/fax)
Telefon (2):
+48 41 34 15 407 (8)
Strona www:
http://www.architekci.kielce.pl

Twoja strona na archibook: archibook.eu/Bartosz_Bojarowicz

Opis działalności:

Jesteśmy pracownią projektową z bardzo dużym doświadczeniem projektowym. Zrealizowaliśmy szereg inwestycji o bardzo rozległym spektrum problematyki - budynki mieszkalne, biurowe, usługowe, administracyjne, przemysłowe i budowle inżynierskie. Z powodzeniem realizujemy zlecenia zarówno dla inwestorów prywatnych jak i finansowane ze środków publicznych.
Projektujemy obiekty niebanalne a podstawa filozofii naszej pracy opiera się na zadowoleniu inwestora i późniejszych użytkowników. To co nas wyróżnia to fakt, że koncepcje obiektów wykonujemy do skutku czyli do momentu aż osiągnięty zostanie założony przez inwestora cel i efekt. Pomaga nam w tym profesjonalne, licencjonowane oprogramowanie komputerowe oparte na filozofii wirtualnego budynku gdzie dokumentacja techniczna tworzona jest w całości w trzech wymiarach.
W ramach współpracy z inwestorami oferujemy pełną obsługę projektową inwestycji. W fazie przedprojektowej wykonujemy analizy działek przeznaczonych pod inwestycję, opracowujemy wszystkie niezbędne dokumenty, wspomagamy inwestora w ewentualnych postępowaniach odwoławczych. Wykonujemy pełnobranżowe dokumentacje techniczne niezbędne do realizacji inwestycji, reprezentujemy inwestora przed organami administracji budowlanej. Zapewniamy również nadzór autorski nad realizacją inwestycji, fachową pomoc dla przyszłych najemców lokali - wsparcie przy aranżacji lokali bądź adaptacji na potrzeby nietypowych funkcji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

(Wpis dodany przez architekta IARP o numerze członkowskim SW-0137)