Nazwa firmy:
BXB studio Bogusław Barnaś
Architekt IARP:
Bogusław Barnaś
Numer członkowski:
MP-1742
Architekt IARP:
Bogusław Barnaś
Numer członkowski:
Email:
Miasto:
Kraków
Adres:
Ślusarska 3/14
Kod pocztowy:
30-701
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Kraków
Telefon (1):
Strona www:
http://www.bxbstudio.com

Twoja strona na archibook: archibook.eu/Boguslaw_Barnas

Opis działalności:

Interdyscyplinarna pracownia projektowa BXB studio założona przez Bogusława Barnasia w grudniu 2009 roku podejmuje twórcze wyzwania z zakresu urbanistyki, architektury, sztuki, designu, grafiki oraz publicystyki. W swojej działalności projektowej czerpie inspirację z rodzimych tradycji m.in. stylu zakopiańskiego, drewnianej architektury sakralnej – kościółków zrębowych, odwołuje się do bogatej polskiej i światowej kultury, przetwarzając historyczne motywy w nowoczesny współczesny design.

BXB studio kładzie szczególny nacisk na relacje człowieka z naturą, co w sposób szczególny przekłada się na charakter kreowanej przestrzeni – form, wnętrz, budynków i układów urbanistycznych. Wierzymy, że zrównoważony rozwój zmieni świat na lepszy, piękniejszy, zdrowszy i doprowadzi ludzkość do nowych nieodkrytych jeszcze obszarów. Projektowanie ekologicznych, zrównoważonych energetycznie budynków, stanowi znaczący zakres działalności BXB studio.

BXB studio łączy wiedzę, matematyczną precyzję, zaawansowaną technologię w dziedzinie projektowania, znajomość przepisów i procesów administracyjnych niezbędnych do zrealizowania inwestycji, z drugiej strony oferuje nieograniczoną wyobraźnię, myśl twórczą, entuzjazm, optymizm i umiejętność kreowania dobrej przestrzeni.

(Wpis dodany przez architekta IARP o numerze członkowskim MP-1742)