Nazwa firmy:
EPA EiP Architekci
Architekt IARP:
Paweł Kułakowski
Numer członkowski:
MA-1154
Email:
Miasto:
Marki
Adres:
Kazimierza Pułaskiego, 12
Kod pocztowy:
05-260
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
wołomiński
Telefon (1):
530989923
Strona www:
http://eiparchitekci.pl

Twoja strona na archibook: archibook.eu/Pawel_Kulakowski

Opis działalności:

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków biurowych i magazynowych, przedszkoli, szkół, hoteli i moteli, domów opieki dla osób starszych oraz innych obiektów. Wykonujemy projekty remontów, adaptacji, przebudowy, rozbudowy i nadbudowy istniejących budynków łącznie z inwentaryzacją i ekspertyzą techniczną. Zajmujemy się także budynkami będącymi pod ochroną konserwatorską lub zlokalizowanymi w strefie ochrony konserwatorskiej. Wykonujemy projekty aranżacji wnętrz i małej architektury.
Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. Naszym obszarem działania jest województwo mazowieckie ale nie odmawiamy ciekawych zleceń z innych rejonów Polski.
Pod obecną nazwą EPA EiP Architekci działamy od 2012 roku. Mamy 20 lat doświadczenia przy projektowaniu i realizacji różnych inwestycji jak remont zabytkowych kamienic przy Nowym Świecie i ul. Smolnej w Warszawie, remont kamienic przy Kanonii na Starym Mieście w Warszawie czy realizacja głównej siedziby Firmy M&P Pawlina Alkohole i Wina Świata pod Warszawą.

(Wpis dodany przez architekta IARP o numerze członkowskim MA-1154)