Nazwa firmy:
Wytwórnia Pracownia Projektowa
Architekt IARP:
Piotr Zarzycki
Numer członkowski:
DS-1149
Email:
Miasto:
Wrocław
Adres:
ul. Kazimierza Wielkiego 29a pok. 409
Kod pocztowy:
50-077
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wrocław
Telefon (1):
503045349
Strona www:
http://www.wytworniapp.com

Twoja strona na archibook: archibook.eu/Piotr_Zarzycki

Opis działalności:

Wytwórnia Pracownia Projektowa to biuro architektoniczne z siedzibą we Wrocławiu. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie opracowywania i realizowania projektów obiektów kubaturowych o różnym przeznaczeniu oraz projekty wnętrz. Tworzymy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu budynków jedno i wielorodzinnych. Wykonujemy projekty budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Nasze biuro projektowe opracowuje również projekty wnętrz. Głównym obszarem naszej działalności jest Wrocław i całe województwo dolnośląskie. Realizujemy również projekty na terenie całej Polski.
Specjalizujemy się w projektowaniu nowych budynków o różnych funkcjach jak również podejmujemy się przebudowy, rozbudowy, nadbudowy, remontów obiektów istniejących także zabytkowych.W zakresie projektowym zajmujemy się ekspertyzami technicznymi wraz z analizą istniejących budynków pod kątem możliwości przebudowy, rozbudowy albo remontów oraz wraz z analizą stanu technicznego. Przygotowujemy projekty przystosowania budynków do obowiązujących przepisów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i innych przepisów.
Wykonujemy projekty termomodernizacji. Projekty dociepleń stanowią całość z opracowaniem kolorystycznym elewacji. Przystosowujemy budynki do potrzeb osób niepełnosprawnych projektując rampy, podjazdy oraz inne urządzenia ułatwiające dostęp do obiektów architektonicznych.

(Wpis dodany przez architekta IARP o numerze członkowskim DS-1149)