Nazwa firmy:
GRUPA RB Sp. z o.o. Sp. k.
Architekt IARP:
Rafał Brok
Numer członkowski:
DS-1127
Email:
Miasto:
Wrocław
Adres:
ul. Tęczowa 13, lok. 310
Kod pocztowy:
53-601
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wrocław
Telefon (1):
+48 71 734 55 51
Telefon (2):
+48 71 734 55 50
Strona www:
http://grupa-rb.pl/

Twoja strona na archibook: archibook.eu/Rafal_Brok

Opis działalności:

Grupa RB działa w branży budowlanej – od 2007 roku jako Pracownia Architektury RB Projekt, a od 2014 roku, w wyniku przekształceń, jako Grupa RB Sp. z o.o. Sp. k.

Zajmuje się projektowaniem, nadzorem i kontrolą inwestycji, inwestorstwem zastępczym – świadczy usługi doradztwa, przygotowania i kompleksowej obsługi inwestycji. Grupa RB to zespół specjalistów: architektów, inżynierów i inspektorów różnych branż.

Na doświadczenie firmy składa się udział w około 200 z sukcesem zrealizowanych inwestycjach na terenie całej Polski – w branży handlowo-usługowej, mieszkaniowej, biurowej.

Dotychczasowa działalność to w większości kompleksowa obsługa projektowa oraz pełnienie różnego rodzaju nadzoru dla wielkopowierzchniowych obiektów handlowo-usługowych, przemysłowych realizowanych przede wszystkim dla inwestorów sieciowych, wychodząca naprzeciw nie tylko codziennym potrzebom konsumenckim społeczeństwa, lecz również bezpieczeństwu i odpowiedzialnemu kształtowaniu przestrzeni miejskiej. Realizowane inwestycje to także zabudowa mieszkaniowa, biurowa, usługowa i wiele innych.

(Wpis dodany przez architekta IARP o numerze członkowskim DS-1127)