Nazwa firmy:
WIZJA Sp. z o.o.
Architekt IARP:
Stanisław Deńko
Numer członkowski:
MP-0003
Email:
Miasto:
Kraków
Adres:
ul. Wróblewskiego 3
Kod pocztowy:
31-148 Kraków
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Kraków
Telefon (1):
(12) 632-66-52
Strona www:
http://www.wizja.krakow.pl

Twoja strona na archibook: archibook.eu/Stanislaw_Denko

Opis działalności:

Wizja.
Biuro architektoniczne Wizja sp. z o.o. zostało założone w 1993 przez Stanisława Deńko. Właścicielami firmy są Stanisław Deńko - dyrektor oraz Małgorzata Deńko.
Doświadczenie i wiedza dyrektora, zdobyte w trakcie ponad czterdziestoletniej pracy projektowej oraz dydaktycznej, a potwierdzone licznymi realizacjami oraz trzydziestoma nagrodami i wyróżnieniami w konkursach krajowych i międzynarodowych, gwarantują jakość tworzonej architektury.
Nasz zespół liczy dwanaście osób. Tworzą go architekci z wieloletnim doświadczeniem, z których część posiada uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Zakres działań.
Zapewniamy kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego. Nasze projekty odznaczają się funkcjonalnością oraz dopracowaniem detalu.
W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wykonywanie analiz programowo-przestrzennych, projektów koncepcyjnych, budowlanych, przetargowych oraz wykonawczych, aż po nadzory autorskie i projekty wnętrz.
Poza projektowaniem obiektów architektonicznych wykonujemy również opracowania urbanistyczne oraz planistyczne. W naszej pracy duży nacisk kładziemy na jakość i terminowość wykonywanych projektów oraz harmonijną współpracę z inwestorem na każdym etapie przedsięwzięcia budowlanego.
Kompetencje.
Tworzymy architekturę współczesną i nie poddającą się trendom. Do każdego zadania projektowego podchodzimy indywidualnie, dbając aby stanowiło ono odpowiedź na wymagania stawiane przez klienta.

(Wpis dodany przez architekta IARP o numerze członkowskim MP-0003)