Nazwa firmy:
DA-architekci
Architekt IARP:
Tomasz Koziołek
Numer członkowski:
OP-0242
Email:
Miasto:
Łowkowice
Adres:
ul. Wiatrakowa 1
Kod pocztowy:
47-364 Łowkowice
Województwo:
opolskie
Powiat:
krapkowicki
Telefon (1):
+48 881 288 002
Strona www:
http://https://da-architekci.pl/

Twoja strona na archibook: archibook.eu/Tomasz_Koziolek

Opis działalności:

DA-architekci to autorska pracownia projektowa założona przez architekta Tomasza Koziołek działająca głównie na terenie województwa opolskiego. Jesteśmy młodym biurem, które posiada doświadczenie w zakresie projektowania na wielu płaszczyznach.

W dziedzinie Designu realizujemy przeróżne projekty, takie jak: projektowanie wyposażenia wnętrz, przedmiotów codziennego użytku, projektowanie graficzne, zarówno w 2d jak i 3d, broszury, reklamy, strony internetowe, a także kompleksowe usługi brandingowe i rebrandingowe. W dziedzinie architektury również realizujemy projekty o różnych skalach, zaczynając od projektów wnętrz, ogrodów, budynków mieszkalnych, jedno- i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej i kończąc na kompleksowych usługach obejmujących projekty osiedli i innych wielkoskalowych inwestycji.

Oferujemy najwyższą jakość naszych usług. Jako młode biuro wykorzystujemy w naszych projektach najnowsze technologie, a same projekty cechuje prostota i nowoczesność, zgodnie z duchem modernizmu.

(Wpis dodany przez architekta IARP o numerze członkowskim OP-0242)