Dane do boxa: Prawo budowlane po nowelizacji
Dane do boxa - prowadzący: architekt IARP Grzegorz Jachym
Dane do boxa - data: 09.09.2020

PRAWO BUDOWLANE PO NOWELIZACJI
NAJISTOTNIEJSZE ZMIANY DLA ARCHITEKTA

Opracowanie:
architekt IARP Grzegorz Jachym
członek Prezydium Krajowej Rady Izby Architektów
Koordynator Komisji prawa inwestycyjnego przy KRIA
Przewodniczący Podkomisji prawa budowlanego KRIA
Szkolenie dotyczy najistotniejszych zmian prawa wpływających na pracę architekta (i nie tylko) po wejściu w życie nowelizacji ustawy Prawo budowlane. W śród omawianych zagadnień znajdą się m.in. przepisy dot. odstępstw od przepisów techniczno-budowlanych, procedur dla obiektów niewymagających pozwolenia na budowę, nowego podziału projektu budowlanego, weryfikacji projektu przez organy, istotnych odstąpień od zatwierdzonych projektów, rozpoczęcia i zakończenia robót budowlanych oraz przepisów przejściowych do ustawy.

 

Po zakończonym szkoleniu będzie możliwość zadawania pytań mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pytania zostaną zebrane, a na ich podstawie będzie zarejestrowane kolejne szkolenie zawierające odpowiedzi na zadane pytania.
Po ukazaniu się rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego Krajowa Rada Izby Architektów przeprowadzi kolejne szkolenie, o którym poinformujemy z uprzedzeniem.