Nazwa firmy:
Biuro Architektoniczne GADOMSCY
Architekt IARP:
Piotr Gadomski
Numer członkowski:
WM-0002
Architekt IARP:
Wojciech Gadomski
Numer członkowski:
WM-0068
Email:
Miasto:
Olsztyn
Adres:
ul. Dąbrowszczaków 39/602
Kod pocztowy:
10-542
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Powiat:
Olsztyn
Telefon (1):
895274121
Strona www:
http://www.architekci-gadomscy.pl

Twoja strona na archibook: archibook.eu/Piotr_Gadomski

Opis działalności:

Biuro Architektoniczne GADOMSCY jest rodzinną dwupokoleniową pracownią. Tworzy ją sześciu architektów, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej: arch.arch. Piotr, Wojciech, Ewa, Wiesława, Barbara i Ryszard Gadomscy.
Pracownia działa od 1989 roku. Powstają w niej indywidualne, niestandardowe opracowania. Architekci tworzący pracownię brali udział w krajowych i zagranicznych konkursach, odbywali zagraniczne praktyki zawodowe (Japonia, USA).
Zakres działań projektowych Biura jest bardzo szeroki : od budynków użyteczności publicznej poprzez domy wielorodzinne, hotele, pensjonaty, domy jednorodzinne do wnętrz włącznie. Biuro współpracuje z wysokiej klasy pracowniami innych branż.
Architekci działający w pracowni postawili na wnikliwość i precyzję wykonania dokumentacji oraz twórcze podejście
do rozwiązywanego problemu. Klienci Biura niejednokrotnie przekonali się, że dobrze wykonany projekt opłaca się, ponieważ korzystnie wpływa na przebieg procesu inwestycyjnego i użytkowanie obiektu. Znalazło to wyraz w rankingu organizowanym przez miesięcznik ARCHITEKTURA.
W 2002 roku Biuro Architektoniczne GADOMSCY zostało wymienione wśród najbardziej cenionych pracowni architektonicznych w Polsce.

(Wpis dodany przez architekta IARP o numerze członkowskim WM-0002)