🇺🇦  Wsparcie pomocowe programu Archicad 

 

Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce podjął decyzję o udostępnieniu darmowych licencji Archicada oraz dostępu do BIMcloud SaaS dla Uchodźców z Ukrainy:

"Wspieramy Ukraińskich architektów i inżynierów poszkodowanych w wyniku rosyjskiej agresji na terenie Ukrainy. Od dziś udostępniamy dla nich darmowe licencje programu Archicad oraz dostęp do BIMcloud SaaS.
Wszyscy w zespole WSC jesteśmy głęboko poruszeni wydarzeniami za naszą wschodnią granicą i dokładamy wszelkich starań, aby pomagać każdej osobie, która podjęła decyzję o pozostaniu na terenie objętym wojną lub o przyjeździe do Polski. Firma Graphisoft podjęła decyzję o wsparciu uciekających z Ukrainy architektów i inżynierów poprzez zaoferowanie im bezpłatnie, na pół roku licencji programu Archicad 25 i dostępu do BIMcloud SaaS. Działania te mają na celu zapewnienie dotkniętym przez wojnę specjalistom łatwego dostępu do oprogramowania do projektowania i współpracy niezależnie od miejsca, w którym się w obecnej sytuacji znaleźli. Wsparcie jest dostępne zarówno dla Ukraińców jak i dla polskich firm zatrudniających osoby dotknięte wojną. Wszyscy pracownicy WSC, nasi Przedstawiciele oraz firma Graphisoft, mamy nadzieję, że to działanie pomoże rozwiązać choć jeden z problemów, z którymi mierzą się nasi przyjaciele z Ukrainy."
 
Szczegóły na stronie: https://wsc.pl/ukraina