Strona w przygotowaniu.
Tymczasem zapraszamy na Konferencję -NEB dla miast poprzemysłowych


 

W imieniu Krajowej Izby Architektów RP
oraz Śląskiej Okręgowej Izby Architektów 
mamy przyjemność zaprosić Państwa 
na Konferencję -NEB dla miast poprzemysłowych,
która odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. w Katowicach

 
Nowy europejski Bauhaus i związane z nim idee muszą sprostać oczekiwaniom XXI wieku. Zmiany związane z Zielonym Ładem spowodują duże zmiany w miastach poprzemysłowych. Chcemy zdiagnozować, jakie narzędzia już dziś oferuje KOW, jakie są zagrożenia i oczekiwania wobec nowych wyzwań wielu europejskich miast. Konferencja odbędzie się w stolicy Śląska, regionu, którego kultura od wieków związana jest z górnictwem węglowym. Regionu, który w XXI wieku będzie podlegał wielkim zmianom na wielu płaszczyznach.

Konferencja będzie przygotowaniem do dyskusji UIA na temat mieszkalnictwa w Madrycie w maju 2022 roku oraz do kongresu urbanistycznego w Katowicach w czerwcu 2022 roku.
 
 
 
 

Konferencja zostanie zorganizowana pod patronatem Rady Architektów Europy i będzie dostępna online. Konferencja będzie w całości tłumaczona na język angielski i dostępna on-line pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=J-WYLSNNQjU 

Jako organizatorzy pokrywamy koszty zakwaterowania w Katowicach (zakwaterowanie 21/22 kwietnia oraz 22/23 kwietnia 2022 r.). Noclegi będą zapewnione w Mercure Katowice Centrum, ul. Młyńska 6 - strona hotelu: https://all.accor.com/hotel/B580/index.pl.shtml
 
Licząc na Państwa obecność, uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej do 12 kwietnia 2022 r. na adres:
Śląska Okręgowa Izba Architektów
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 32 2530127; +48 32 2530682
 
 
 
 
 
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Borys Czarakcziew
Wiceprezes KRIA ds. międzynarodowych, ACE Treasure